Vítejte ve Velkých Karlovicích

1page-img1Velké Karlovice patří k jedné z nejkrásnějších valašských vesnic, nachází se na česko-slovenském pomezí. Je jednou z nejvyhledávanějších turistických oblastí v regionu. V okolí můžete najít pestré využití volného času ve všech ročních obdobích.

V letním období jsou Velké Karlovice rájem všech turistů. Několik desítek kilometrů nabízí krásné panoramatické pohledy na Beskydy. Na vybraných trasách jsou k dispozici i rozhledny umocňující pohled do všech světových stran. Na přelomu jara a léta se každoročně koná Letní Karlovská 50, která vede po okružních turistických trasách kolem Velkých Karlovic. Pro milovníky golfu je zde hřiště, neobvykle zasazené do přírody, o devíti jamkách.
Do Velkých Karlovic můžete také přijet nově zbudovanou cyklostezkou Bečva, která vede až do Valašského Meziříčí a Přerova.
Návštěvníci vyhledávající klidnou odpočinkovou dovolenou mohou navštívit wellness termální bazén, saunový svět nebo využít masáže v objektu Hotelu Horal.
Večer pak pro všechny může přijít vhod nějaké tradiční valašské jídlo z hospody Kyčerka nebo si můžete vychutnat speciality zážitkové restaurace Lanterna.